logo
Servis na diaľku

Pre realizáciu servisného zásahu vzdialenou správou je potrebné prevziať a spustiť aplikáciu Teamviewer

Hot-line:
0903 959 381

Pracovné dni 8.00 – 16.30.

Osobné údaje

Ochrana osobných údajov

Niektoré údaje, poskytnuté pri využívaní tohto servera, produktov a služieb spoločnosti ITech Co, s.r.o. a so sídlom Levice, Perecká 12/2965, 934 05, IČO: 36563153, zapísanej v OR Okresného súdu Nitra, Oddiel Sro, Vložka 15105/N (ďalej len „ITech"), môžu mať povahu osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v platnom znení (ďalej len „Zákon"). Spoločnosť ITech sa týmto zákonom plne riadi a koná všetko pre to, aby tieto osobné údaje ochránila.

Použitie registračných informácií

  • Registrácia vyžaduje zadanie niektorých dôležitých údajov z hľadiska ďalšej komunikácie so zákazníkom.
  • Okrem údajov vedome poskytnutých v rámci registrácie ITech nespracováva ani nezískava žiadne ďalšie informácie o zákazníkoch, napr. v momente návštevy www stránok, používania programu, aktualizácie programu a pod.
  • Akékoľvek údaje, ktoré používateľ počas svojej registrácie poskytne, sú uložené na zabezpečenom serveri.
  • Poskytnuté údaje sú určené iba pre zodpovedných pracovníkov ITech a nie sú poskytované tretím osobám.
  • Spoločnosť ITech si vyhradzuje právo použiť kontaktné údaje zákazníkov k zasielaniu informácií dôležitých pre plnohodnotné využitie produktov a služieb. Každý registrovaný používateľ má právo zasielanie týchto informácií zo strany spoločnosti ITech kedykoľvek zakázať, a to odpoveďou na ktorúkoľvek zo zaslaných správ.
  • Akékoľvek údaje získané od používateľov (zákazníkov) slúžia výhradne k účelom spoločnosti ITech. Spoločnosť ITech tieto údaje nepredáva, neprenajíma a ani iným spôsobom nepredáva tretím osobám.
  • Spoločnosť ITech vykoná maximum pre to, aby ochránila dáta používateľov pred zneužitím a nebude ich poskytovať tretím osobám. Tento záväzok sa nevzťahuje na údaje, ktoré môže požadovať Polícia Slovenskej republiky či iné štátne orgány podľa platných právnych predpisov.

Práva používateľov tohto servera, produktov a služieb spoločnosti ITech

Podľa Zákona má každý používateľ (zákazník), ktorý poskytol osobné údaje spoločnosti ITech, právo písomne požiadať spoločnosť ITech o poskytnutie informácie o tom, aké osobné údaje o ňom spoločnosť ITech spracováva.

Novinky

Záchrana dát - DATARECOVERY

Našim partnerom pri záchrane dát je spoločnosť DATARECOVERY, s.r.o., ktorá patrí medzi jednotku v oblasti záchrany a obnovy dát na Slovensku i v Čechách. Spoločnosť vlastní unikátne a komplexne vybavené laboratórium, jediné svojho druhu v strednej Európe. Viac informácií na www.datarecovery.eu.

Bezplatné prezentácie noviniek Money S3 pre rok 2015

Nové Money S3 pre rok 2015 má niekoľko významných noviniek. Pozývame Vás na bezplatné prezentácie zamerané na zmeny a novinky.

Najlepší partner 2013/2014

Spoločnosť Cígler Software a.s. ocenila svojich najúspešnejších partnerov za rok 2013/2014 z Českej Republiky a Slovenska. Získali sme ocenenie "Najlepší predajca 2013/2014" na Slovensku.

Partneri
Výrobca a distribútor pokladničných systémov
DIGIPRO
DATARECOVERY

 

Kontakty

prevádzka:      J. Švermu 28, Levice (10. ulica)
telefón.:           036 6 333 070, 071
fax:                   036 6 333 072
mobil:              0903 959 381, 0904 250 502
e-mail:             itech@itech.sk
napíšte nám: kontaktny formular