logo

Pokladničný softvér

Pokladnicny softver skPokladničný softvér od CÍGLER SOFTWARE zahrňuje paletu nástrojov pre náročnejších zákazníkov. Oproti bežným registračným pokladniciam totiž ponúka rad významných výhod.

Pokladničný softvér je program, ktorý beží na klasickom PC či špecializovanom dotykovom termináli, alebo s ním aspoň registračnú pokladnicu synchronizuje. Oproti bežným registračným pokladniciam ponúka širšiu mieru prispôsobenia sa používateľovi a viac špecifických funkcií. Hlavne však umožňuje synchronizáciu s účtovníctvom či informačným systémom (teda s databázou skladov apod.), položkový predaj, presné sledovanie predaja a export podkladov pre vytváranie obchodných štatistík alebo napríklad lepšie možnosti platby rôznymi formami (okrem hotovosti aj stravnými lístkami, platobnou kartou atď.). Sieťové inštaláce sú pochopiteľne samozrejmosťou.

 predajna SQL

Predajňa SQL je robustný pokladničný softvér určený pre široké spektrum predajní: od drobných butikov s jedným alebo viacerými pokladničnými miestami až po veľkopredajne a predajné reťazce. Môže fungovať ako celkom samostatný predajný systém, ale umožňuje tiež priebežnú synchronizáciu pri predaji so systémami Money. Rad nadštandardných funkcií z neho robí skutočne profesionálny nástroj pre maloobchodný predaj.

   money s3 kasa Money S3 Kasa je samostatný predajný program, ktorý slúži k priamemu predaji zákazníkovi cez fiškálny modul alebo registračnú pokladnicu. Je maximálne prispôsobený rýchlemu predaji zásob, so zvláštnym zreteľom na ovládanie iba pomocou klávesnice (všetky funkcie potrebné k predaji je možné volať pomocou klávesových skratiek). Money S3 Kasa pracuje ako on-line klient nad dátami vytvorenými v programe Money S3.
Print Card - tlač štítkov a etikiet Program PrintCard je určený pre rýchlu tlač štítkov a etikiet z ekonomického systému Money S3 na laserových a atramentových tlačiarňach.
Generovanie čiarových kódov

Generovanie čiarového kódu - Zásuvný modul pre ekonomický systém Money S3, ktorý slúži pre hromadné generovanie čiarových kódov do skladových zásob v Money S3.

Kompletnú ponuku pokladničného softvéru nájdete v Cenníku POS.

Novinky

Záchrana dát - DATARECOVERY

Našim partnerom pri záchrane dát je spoločnosť DATARECOVERY, s.r.o., ktorá patrí medzi jednotku v oblasti záchrany a obnovy dát na Slovensku i v Čechách. Spoločnosť vlastní unikátne a komplexne vybavené laboratórium, jediné svojho druhu v strednej Európe. Viac informácií na www.datarecovery.eu.

Bezplatné prezentácie noviniek Money S3 pre rok 2015

Nové Money S3 pre rok 2015 má niekoľko významných noviniek. Pozývame Vás na bezplatné prezentácie zamerané na zmeny a novinky.

Najlepší partner 2013/2014

Spoločnosť Cígler Software a.s. ocenila svojich najúspešnejších partnerov za rok 2013/2014 z Českej Republiky a Slovenska. Získali sme ocenenie "Najlepší predajca 2013/2014" na Slovensku.

Partneri
Výrobca a distribútor pokladničných systémov
DIGIPRO
DATARECOVERY

 

Kontakty

prevádzka:      J. Švermu 28, Levice (10. ulica)
telefón.:           036 6 333 070, 071
fax:                   036 6 333 072
mobil:              0903 959 381, 0904 250 502
e-mail:             itech@itech.sk
napíšte nám: kontaktny formular