logo
Servis na diaľku

Pre realizáciu servisného zásahu vzdialenou správou je potrebné prevziať a spustiť aplikáciu Teamviewer

Hot-line:
0903 959 381

Pracovné dni 8.00 – 16.30.

O nás

Spoločnosť ITech Co, s.r.o. vznikla v roku 2004 ako pokračovateľ spoločnosti InfoTech – Ing. Michal Prišťák, založenej v januári roku 2000.

Sme špecializovaná spoločnosť s primárnou orientáciou na firemnú klientelu. Svojim zákazníkom poskytujeme odborný servis, konzultácie a komplexné služby v oblasti implementácie, prevádzky a správy informačných systémov, dodávky hardvéru, softvéru a spotrebného materiálu. Nezanedbateľné miesto vo firemnom portfóliu patrí www službám, od kompletného servisu pri registrácií domén cez vytvorenie internetových prezentácií až po ich prevádzkovanie.

V oblasti ekonomických a informačných systémov sa venujeme najmä softvérovým produktom spoločnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s. Money S3, Money S4, Money S5, Predajňa SQL. Tieto systémy sú určené pre malé a stredné firmy, ktoré vedú podvojné alebo jednoduché účtovnictvo, sklady typu A,B, mzdy a majetok. Systémy Money sú založené na najmodernejších technológiach Microsoft, v súlade s celosvetovými trendami vývoja. Modulárna otvorená architektúra a flexibilita Money nám umožní ju presne prispôsobiť Vaším požiadavkám.

Portfólio produktov spoločnosti CÍGLER SOFTWARE dnes uspokojuje požiadavky väčšiny zákazníkov:

  • Menším spoločnostiam, živnostníkom, účtovným kanceláriám je určený účtovný a ekonomický systém Money S3, ktorý patrí medzi jeden z najrozšírenejších účtovných systémov na Slovensku a v Čechách.
  • Stredným spoločnostiam odporúčame podnikový informačný systém Money S4, ktorý prináša vysokú mieru prispôsobivosti, jednoduchú ovládateľnosť, použitie SQL servera a veľmi rýchle nasadenie systému s vlastnosťami vyšších ERP systémov.
  • Veľkým spoločnostiam ponúkame podnikový informačný systém Money S5. Jedná sa o robustný systém s modernou architektúrou, ktorý vedľa bežných ekonomických a obchodných agiend pokrýva aj špecializované firemné riešenia.
  • Produktom Predajňa SQL oslovujeme celé spektrum zákazníkov, ktorí požadujú riešenie pokladničných systémov.
  • Okrem pokladničného softvéru dodávame aj komplexný pokladničný hardvér.

Filozofia našej firmy stojí na serióznosti prístupu ku každému svojmu zákazníkovi a na dlhoročných odborných skúsenostiach svojich pracovníkov. Ich profesionalitu garantuje nielen odborné vzdelanie patričného smeru, ale aj partnerské certifikáty popredných IT spoločností, ktorých sme držiteľom.

Našou snahou je odbremeniť klienta od väčšiny problémov spojených s výpočtovou technikou a jej nasadením vo firemnom prostredí. Kontinuálne sa staráme o dokonalé vyladenie systémov a počítačových sietí na HW aj SW úrovni, ich bezpečnosť, navrhujeme zmeny a po ich prekonzultovaní a odsúhlasení ich bezodkladne uvádzame do praxe. V konečnom dôsledku znižujeme finančné zaťaženie vyplývajúce z prevádzky informačného systému klienta a zvyšujeme produktivitu práce zavádzaním nových technológií.

Naším cieľom je poskytovať počítačové služby nie len na vysokej odbornej úrovni, ale tiež so zrozumiteľným, individuálnym prístupom k užívateľom firemných informačných systémov a potrebám firmy pre ktorú pracujú.

Sme profesionálnym partnerom pre každého, kto to s podnikaním a jeho podporou pomocou IT technológií myslí vážne.

Novinky

Záchrana dát - DATARECOVERY

Našim partnerom pri záchrane dát je spoločnosť DATARECOVERY, s.r.o., ktorá patrí medzi jednotku v oblasti záchrany a obnovy dát na Slovensku i v Čechách. Spoločnosť vlastní unikátne a komplexne vybavené laboratórium, jediné svojho druhu v strednej Európe. Viac informácií na www.datarecovery.eu.

Bezplatné prezentácie noviniek Money S3 pre rok 2015

Nové Money S3 pre rok 2015 má niekoľko významných noviniek. Pozývame Vás na bezplatné prezentácie zamerané na zmeny a novinky.

Najlepší partner 2013/2014

Spoločnosť Cígler Software a.s. ocenila svojich najúspešnejších partnerov za rok 2013/2014 z Českej Republiky a Slovenska. Získali sme ocenenie "Najlepší predajca 2013/2014" na Slovensku.

Partneri
Výrobca a distribútor pokladničných systémov
DIGIPRO
DATARECOVERY

 

Kontakty

prevádzka:      J. Švermu 28, Levice (10. ulica)
telefón.:           036 6 333 070, 071
fax:                   036 6 333 072
mobil:              0903 959 381, 0904 250 502
e-mail:             itech@itech.sk
napíšte nám: kontaktny formular