logo

Snímače čiarových kódov

Nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde je potrebné rýchlo vyhľadať v množstve tovaru správnu položku. Znižujú omyly obsluhy a zvyšujú komfort. Volíme ich podľa možnosti pripojenia k PC alebo pokladnici a typu prevádzky:

Podľa technológie snímania rozlišujeme snímače:

  • Laserové - ručné alebo automatické, vhodné do všetkých bežných prevádzok, výborne čítajú aj lesklé povrchy až do vzdialenosti 20 cm
  • CCD - vhodné pre malé predajne, rýchlosť čítania je závislá od typu povrchu, čítajú iba z menšej vzdialenosti, neodporúčame 

Podľa pripojenia rozlišujeme:

  • RS-232/USB (sériový/USB port) - ideálny pre pripojenie k registračnej pokladnici aj PC. Sú priamo podporované softvérom Money S3 a Money S3 Kasa a práca s nimi je komfortná. USB pripojenie vyžaduje redukciu a špeciálny ovládač.
  • PS/2 (klávesnicový port) - je určený iba pre pripojenie k PC, neposkytuje taký komfort ako RS-232 a USB.

POS ms5145 eclipseMS-5145 Eclipse 

Kvalitný ručný laserový snímač bez stojana vhodný k naskladňovaniu tovaru na sklad v počítači alebo k predaju. Možno ho pripojiť k pokladnici alebo počítaču. Má ďaleký dosah (200 mm), dodáva sa vrátane kábla a zdroja, ktorý je nutný pre pripojenie k PC cez konektor RS 232. Pripojenie na RS 232, PS/2 a USB konektor. Záruka 2 roky.

Používateľská príručka na prevzatie tu

POS ms9540 voyagerMS-9540 Voyager 

Kvalitný ručný laserový snímač s automatickou aktiváciou snímania v stojane, po vyjmutí zo stojanu sa pre aktiváciu snímania používa tlačidlo CodeGate. Má ďaleký dosah (200mm), dodáva sa vrátane kábla a zdroja, ktorý je nutný pre pripojenie k PC cez konektor RS232. Pripojenie na RS 232, PS/2 a USB konektor. Záruka 4 roky.

Používateľská príručka na prevzatie tu

 

 

POS ms3580 Quantum

MS-3580 Quantum

Laserový, neobyčajne všestranný snímač čiarového kódu ponúkajúci riešenie pre všetky Vaše maloobchodné predajne ktoré potrebujete vybaviť snímačmi čiarového kódu. Snímač je kompaktný, odolný, precízny a spoľahlivý s nastaviteľným ochranným stojanom. Navyše umožňuje používateľovi jednoduchým stlačením tlačidla operatívne zmeniť snímací režim z viacsmerného na jednopaprskový. Čo umoňí rýchlo a  ľahko zosnímať napríklad požadovaný čiarový kód z menu čiarových kódov. Hĺbka snímacieho poľa 19 mm - 273 mm. Pripojenie na RS-232, USB, KBD (PS/2).

Používateľská príručka na prevzatie tu

 

POS ms7120 orbit

MS-7120 Orbit 

Laserový snímač s rozmietaným paprskom, špec. HoloPrism VLD technológia so zaostrovaním a ďalekým dosahom 215mm, vrátane kábla a zdroja. Je vhodný pre predaj tovaru a nasadzuje sa do prevádzok, kde je kladený väčší dôraz na rýchlosť obsluhy. Pripojenie na RS 232 alebo KBD (PS/2). Záruka 2 roky.

Používateľská príručka na prevzatie tu

MS-9535 VoyagerBT 

POS ms9535 BT

Bezdrôtový ručný laserový snímač zabezepčuje voľnosť pohybu s bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Tlačidlo CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktiváciou lasera snímača ako pri modele MS-9540. Jednoducho po priblížení predmetu s čiarovým kódom ku snímaču je automaticky aktivovaný dobre viditeľný laserový paprsok (650 nm) umožňujúci používateľovi pohodlne si vybrať požadovaný čiarový kód k zosnímaniu. Po stlačení tlačidla CodeGate je čiarový kód dekódovaný a výsledné dáta sú odoslané do pripojeného počítača alebo pokladnice. 

Snímanie veľkých alebo ťažkých predmetov môže byť vykonané rýchlo a jednoducho. VoyagerBT umožňuje snímanie ťažkých predmetov bez nutnosti zbytočného premiestňovania. Určený pre supermarkety, hypermarkety, veľkoobchody a maloobchody.

Používateľská príručka na prevzatie tu.

Kompletnú ponuku Pokladničných a predajných systémov nájdete v Cenníku POS.

Novinky

Záchrana dát - DATARECOVERY

Našim partnerom pri záchrane dát je spoločnosť DATARECOVERY, s.r.o., ktorá patrí medzi jednotku v oblasti záchrany a obnovy dát na Slovensku i v Čechách. Spoločnosť vlastní unikátne a komplexne vybavené laboratórium, jediné svojho druhu v strednej Európe. Viac informácií na www.datarecovery.eu.

Bezplatné prezentácie noviniek Money S3 pre rok 2015

Nové Money S3 pre rok 2015 má niekoľko významných noviniek. Pozývame Vás na bezplatné prezentácie zamerané na zmeny a novinky.

Najlepší partner 2013/2014

Spoločnosť Cígler Software a.s. ocenila svojich najúspešnejších partnerov za rok 2013/2014 z Českej Republiky a Slovenska. Získali sme ocenenie "Najlepší predajca 2013/2014" na Slovensku.

Partneri
Výrobca a distribútor pokladničných systémov
DIGIPRO
DATARECOVERY

 

Kontakty

prevádzka:      J. Švermu 28, Levice (10. ulica)
telefón.:           036 6 333 070, 071
fax:                   036 6 333 072
mobil:              0903 959 381, 0904 250 502
e-mail:             itech@itech.sk
napíšte nám: kontaktny formular